Tel: 500 070 070

Usługi dostępne w naszym serwisie

Wybierając nasze wsparcie, oddajesz swoje auto w ręce specjalistów mających wieloletnie doświadczenie. Mechanika pojazdowa wykonywana przez serwis samochodów japońskich Stasinek to gwarancja zadowolenia i wysokiej jakości zrealizowanych usług. Rzetelnie przeprowadzona diagnostyka systemów i klimatyzacji umożliwia identyfikację wszelkich usterek oraz potencjalnych uszkodzeń, które mogą pojawić się w najbliższym czasie. Zadbamy też o dobrą kondycję wszystkich układów – wymiana oleju, filtrów, płynów i pasków pozwoli zachować bezpieczeństwo na drodze. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Mechanika pojazdowa w profesjonalnym serwisie

Doskonale wiemy, jak trudno znaleźć dobrego serwisanta azjatyckich pojazdów. Cieszą się one znacznie mniejszą popularnością niż auta z Europy, dlatego dostępność części i wiedza o działaniu układów jest mniej powszechna. Z tego właśnie powodu warto postawić na doświadczonych specjalistów, którzy od lat zajmują się japońskimi maszynami. Prowadzony przez nas serwis klimatyzacji czy naprawa elektroniki gwarantuje pełną sprawność instalacji po realizacji usługi. W ramach mechaniki pojazdowej wykonujemy wymianę oleju i filtrów, a także diagnostykę podwozia, wydechu lub układu hamulcowego.
Nasi pracownicy stale poszerzają swoją wiedzę, aby bez trudu poradzić sobie z nowoczesnymi systemami i zaawansowanymi rozwiązaniami, jakie znajdują się we współczesnych pojazdach. Mechanika pojazdowa wykonywana w naszych warsztatach pozwala na regularną kontrolę kondycji auta i przygotowanie go do każdego sezonu. Coroczna diagnostyka, wymiana oleju czy nabijanie klimatyzacji to pierwszy krok do zapewnienia sobie komfortu w czasie jazdy oraz zapobiegania awariom, zanim zdążą się pojawić.

Kompleksowa diagnostyka i naprawa samochodów japońskich

Na rynku można znaleźć wiele serwisów zajmujących się mechaniką pojazdową oraz regeneracją klimatyzacji, jednak jeżeli szukasz kompleksowego wsparcia w zakresie napraw i diagnostyki aut japońskich, nasz warsztat będzie najlepszym rozwiązaniem. Skontaktuj się z nami, aby poznać więcej szczegółów i przekonać się, że Twój samochód trafi we właściwe ręce.
Postaw na doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o układ hamulcowy, napędowy i wydechowy, a także o kondycję silnika oraz wymianę płynów czy oleju. Oczyszczanie klimatyzacji po zimie również wchodzi w zakres naszych usług. Zachęcamy, abyś skorzystał z nich już dziś!

Stasinekserwis.pl

Kontakt

Stasinek 2
03-107 Warszawa
500 070 070